Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımımız Google News ile tamamen uyumludur. Google news için sitemap desteğimiz vardır. Google news için gerekli tüm altyapı sağlanmaktadır.

Haber Sistemi yazılımlarımız için her yıl 1 tema versiyonu hazırlayarak satışa sunmayı planlarız. Kullandığınız yazılım diyelim ki Jupiter olsun. Bu temanın yeni versiyonu çıktığında, yeni versiyonun satış fiyatının %50'si kadar (bu oranı yükseltme-düşürme haklarımız saklıdır) ücretlendirmek suretiyle yeni versiyon temanın kurulumu yapılabilmektedir.

Ekibimizin değerlendirmesi sonucu belirlenecek belirli bir ücret karşılığında uygun görülen modüller hazırlanarak, modülün sitenize kurulumu gerçekleştirilmektedir.

Evet paket değişikliği işlemlerini sadece aradaki ücret farklarını ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz. Hiç bir veri kaybı yaşamazsınız.

Tabi alabilirsiniz ama bu durumda kurulum yapıp teslim ettikten sonra hiç bir sorumluluk alamamaktayız. Paket fiyatında herhangi bir indirim söz konusu değildir.

Evet, isteğiniz doğrultusunda mevcut lisansınız iptal edilerek yeni bir alan adına aktarılabilir. Lisans değişimi yapmamız durumunda 2.500 TL hizmet bedeli olarak faturalandırılır.

Aldığınız paketi sadece bir adet alan adında kullanabilirsiniz. Birden fazla alımlarda indirim yapılmaktadır. Fiyat bilgisi hakkında lütfen iletişime geçiniz.

Satın aldığınız pakete göre paketlerin yıllık ödemeleri bulunmaktadır. Bu fiyatlara güncelleme, yedekleme, paketin özelliğine göre hosting hizmeti, teknik destek dahildir.

Ödemelerinizi kredi kartına taksit ve Banka Havale / Eft olarak yapabilirsiniz.

Footer'da firmamıza ait bulunan link kaldırılabilmektedir. Link kaldırma bedeli paketinize ek olarak 500 TL'dir.

İstediğiniz paketi sistem üzerinden satın alma adımlarını takip ederek sipariş verebilirsiniz. Son adım da ödemenizi kredi kartı ile yapmanız durumunda haber sitenizin kurulumu 3-4 saat içerisinde tamamlanacaktır. Banka havalesi ödeme seçeneğini tercih etmeniz durumunda banka hesap numaralarımıza ödeme yaptıktan sonra telefon yada mail yolu ile bilgi vermeniz ile kurulumunuz gün içinde gerçekleşecektir.

Satış sözleşmemizde belirttiğimiz gibi ftp ve hosting kontrol panel bilgileri verilmemektedir.