E-Dergi Yazılımı

Onemsoft ile

Dergileriniz artık dijital ortamda!

E-Dergi yazılımı hiçbir şekilde teknik, kod ve tasarım bilgisi gerektirmez.

Abonelik ücretlendirmesini kredi kartı veya yönetim panelinden tanımladığınız banka hesaplarına havale/EFT ile ayarlayabilirsiniz. Abonelikler günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak yönetim panelinden ayarlanabilir.

Üyelik Modülü

E-Dergi yazılımında bulunan üyelik modülü ile üyelerinize özel derginizi veya gazetenizi hazırlayabilisiniz.

Mobil ve Tablet Desteği

Responsive (duyarlı) tasarım özelliği ile e-derginizi tüm platformlarda sorunsuz bir şekilde görünmesini sağlayın.

Abonelik Sistemi

Abonelik sistemi ile e-derginizi haftalık, aylık veya yıllık abonelik olarak ücretsiz, kredi kartı/havale ödeme imkanı ile sunun.

Dergilerinizi dijital ortamda hedef kitlenize buluşturmak için e-dergi yazılımı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sadece dergiler için değil, kitaplar için de aynı hizmeti alabileceğiniz Onemsoft’tan kodlama ve tasarım bilgisi gerektirmeden istediğiniz haberleri, güncel gelişmeleri veya makaleleri derginizde yayınlayabilirsiniz.

Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabileceğiniz e-dergi yazılımı ile hedeflerinize doğru adımlarla ulaşacaksınız. Kuruluşunuzun kimliğinden uzaklaşmadan, ihtiyaçlarınızı karşılayan hedef kitleniz için uygun olan e-dergi yazılımı ile siz de kazançlı çıkabilirsiniz.

E-Derginizi Bir Gün İçinde Kurun

Teknik bilgi gerektirmediği için son derece kolay kullanımlı olan e-dergi yazılımında üyelik modülü, abonelik sistemi, mobil ve tablet desteği hizmetlerimiz sizler için sunulur.

Üyelik modülünde üyelerinize özel olarak dergi veya gazete hazırlamanız mümkün hale gelir. Bu sistemde üye olan kişilerin ilgi alanlarına göre dikkat çekici içerikler hazırlayabilirsiniz. Abonelik sisteminde ise e-dergi yazılımı ile oluşturacağınız verilerinizi günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak ücretlendirebilir ve dijital ortamda sunduğunuz derginizden gelir elde edebilirsiniz.

Mobil ve tablet desteği sunan Onemsoft ile e-derginizi mobil cihazlarda da sorunsuz bir şekilde görünmesini sağlıyoruz. Kolay kullanımı sayesinde hedef kitlenize en hızlı ve kesintisiz bir şekilde ulaşabileceğiniz e-dergi yazılımı ile yayınlarımıza sadece Türkiye'nin değil, dünyanın her bir noktasına kolayca sunabilirsiniz.

Basım Giderlerinden Tasarruf Edin

Matbaa ve kargo gibi masraflardan tasarruf etmenizi sağlayan e-dergi yazılımı hizmetlerimiz internet erişiminin olduğu her noktadan rahat ulaşımı mümkün kılar.

E-dergi yazılımı hizmetlerimizdeki bildirim özelliği sayesinde derginiz ile ilgili en güncel gelişmelerden abonelerinizi haberdar edebilir ve derginizin daha fazla dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz. Hepsi bir arada özelliği sayesinde e-dergi yazılımı ve haber yazılımını tek bir platformda sunarak hedef kitlenize çok daha kapsamlı bir veri arz etmenize yardımcı oluyoruz.

E-dergi yazılımı hizmetlerimizden faydalanan herkes için ücretsiz hosting desteği de hediye ediyoruz. Dilediğiniz zaman e-dergi demosunu inceleyerek oluşturacağınız derginin konsepti ve görünümü hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Kuruluşunuzun tarzına uygun ve benzersiz bir e-dergi yazılımı için daha fazla beklemenize gerek yok! İstediğiniz özelliklere sahip e-derginiz ile çalışmaya ve kazanmaya hemen başlayabilir, sesinizi çok geniş kitlelere duyurabilirsiniz.

e-dergi

Neden E-Dergi?

1

Kolay Kullanım

E-Dergi yazılımı ile tek bir tıkla derginizin PDF dosyasını yükleyin hepsi bu kadar.

2

Masrafları Azaltın

Matbaa, kargo gibi masrafları unutun. Sizin için sadece internet olması yeterli

3

Hepsi Bir Arada

E-Dergi ve Haber yazılımı bir arada. Hem haberlerinizi hem de derginizi ziyaretçilerinize sunun.

4

Bildirim Özelliği

Derginizi yayınlayınca abonelerinize bildirim gönderin. Aboneleriniz anında haberdar olsun.