E-Dergi Yazılımı

Dergileriniz artık dijital ortamda!

Üyelik Modülü

E-Dergi yazılımında bulunan üyelik modülü ile üyelerinize özel derginizi veya gazetenizi hazırlayabilisiniz.

Mobil ve Tablet Desteği

Responsive (duyarlı) tasarım özelliği sayesinde e-derginizi tüm platformlarda sorunsuz bir şekilde görünmesini sağlayın.

Abonelik Sistemi

Abonelik sistemi ile e-derginizi günlük, haftalık, aylık veya yıllık abonelik olarak ister kredi kartı ile isterseniz havale ile ücretli olarak sunun.

Kolay Kullanım

E-Dergi sistemini kullanmak için profesyonel bir desteğe ihtiyacınız yok. Tek bir tıkla derginizin PDF dosyasını yükleyin hepsi bu kadar.

  • Üyelik ve abonelik sistemi ile derginizi interaktif olarak ziyaretçilerinize ücretli veya ücretsiz olarak kolayca sunun.
  • E-Dergi yazılımı ile üyelik sistemi ücretsiz olup, abonelikler ise kredi kartı veya yönetim panelinden tanımladığınız banka hesaplarına havale/EFT ile yapılmaktadır. Abonelikler günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak yönetim panelinden ayarlanabilir.
  • E-Dergi yazılımı tüm platformlarda sorunsuz bir şekilde çalışır. Responsive (duyarlı) tasarım sayesinde mobil cihazlarda ve tabletlerde de masaüstü gibi kolayca okunabilir.
  • E-Dergi yazılımı ile derginizi hazırlamak için sizin yapmanız gereken tek şey, derginizin PDF formatlı dosyasını yönetim panelinden sisteme eklemek o kadar.
  • Ziyaretçiler e-derginizi okurken sizin belirlediğiniz bir müziği arka fonda dinleyebilirler ve isterlerse PDF dosyasını cihazlarına indirebilirler.
  • E-Dergi yazılımına yeni bir dergi eklediğinizde okuyucunun hesabında duyuru olarak bildiri gönderilir.