e-Dergi Yazılımı

Dergileriniz artık dijital ortamda!

Üyelik Modülü

E-Dergi yazılımında bulunan üyelik modülü ile üyelerinize özel derginizi veya gazetenizi hazırlayabilisiniz.

Mobil ve Tablet Desteği

Responsive (duyarlı) tasarım özelliği sayesinde e-derginizi tüm platformlarda sorunsuz bir şekilde görünmesini sağlayın.

Abonelik Sistemi

Abonelik sistemi ile e-derginizi günlük, haftalık, aylık veya yıllık abonelik olarak ister kredi kartı ile isterseniz havale ile ücretli olarak sunun.

Kolay Kullanım

E-Dergi sistemini kullanmak için profesyonel bir desteğe ihtiyacınız yok. Tek bir tıkla derginizin veya gazetenizin PDF dosyasını yüklemek hepsi bu kadar.

Üyelik ve abonelik sistemi ile derginizi interaktif olarak ziyaretçilerinize ücretli veya ücretsiz olarak kolayca sunun.

E-Dergi yazılımı ile üyelik sistemi ücretsiz olup, abonelikler ise kredi kartı veya yönetim panelinden tanımladığınız banka hesaplarına havale/EFT ile yapılmaktadır. Abonelikler günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak yönetim panelinden ayarlanabilir.

E-Dergi yazılımı tüm platformlarda sorunsuz bir şekilde çalışır. Responsive (duyarlı) tasarım sayesinde mobil cihazlarda ve tabletlerde de masaüstü gibi kolayca okunabilir.

E-Dergi yazılımı ile derginizi hazırlamak için sizin yapmanız gereken tek şey, derginizin PDF formatlı dosyasını yönetim panelinden sisteme eklemek o kadar.

Ziyaretçiler e-derginizi okurken sizin belirlediğiniz bir müziği arka fonda dinleyebilirler ve isterlerse PDF dosyasını cihazlarına indirebilirler.

E-Dergi yazılımına yeni bir dergi eklediğinizde okuyucunun hesabında duyuru olarak bildiri gönderilir.