Bulut Yazılım Çözümleri

Bulut Tabanlı Yazılım

Bulut yazılım çözümleri ile web sitenizi aktive ederken veri depolama için ek bir donanıma ihtiyaç duymazsınız. Sektörel yazılım çözümlerinde yıllardır liderliği üstlenen Onemsoft olarak işinize önem veriyor ve bulut yazılım çözümleri ile süreci kolaylaştırıcı çözümler üretiyoruz.

Markanızın ihtiyacına yönelik olarak sunduğumuz hizmetler sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz her anda, özel projelerinizi hayata geçiriyoruz. Hem sektörel hem de yerel projelerde yanınızda olan Onemsoft ekibi olarak beklentilerinizi tam anlamıyla karşılıyoruz.

İnternet Erişiminin Olduğu Her Alanda Varız

İnternet erişiminin olduğu her alanda biz de varız. Tüm cihazlar üzerinden hesaplarınıza anında ulaşmanızı sağlayan bulut yazılım çözümleri ile zaman ve mekan kısıtlamasını tamamıyla ortadan kaldırıyoruz.

İhtiyaç duyduğunuz her an hesaplarınıza erişmenizi sağlayan özel bulut yazılım çözümleri sayesinde ürün satışı, site yönetimi, ürün yönetimi, menü görüntülemesi, internet üzerinden yemek siparişi veya rezervasyon alma gibi tüm işlemleri tek bir tık ile gerçekleştirebilirsiniz.

Personel işlemleri ve süreçleri üzerinde de hakimiyet kurmanızı sağlayan bulut yazılım çözümleri sayesinde istediğiniz an, istediğiniz yerden veri girişi yapabilirsiniz. Web siteniz üzerinden müşterilerinizin sorularını ve diğer görüşlerini yanıtlayabileceğiniz özel imkanlara da sahip olabileceğiniz bulut yazılım çözümleri sayesinde tek bir panel üzerinden işletmeniz ile ilgili birçok süreci yürütebilirsiniz.

İş Yükünüz Bir Tık Kadar Hafif Olsun

İş yükünüzü büyük ölçüde azaltmanıza olanak sağlayan bulut yazılım çözümleri hizmetlerini tercih eden binlerce mutlu müşterimiz arasına katılın. İster gayrimenkul kiralama ve satış hizmetleri sunan bir firma olun isterseniz de host ve domain satışı yapan bir hizmet verici olun.

Sektörünüz ne olursa olsun ona uygun çözümleri ile iş yaşamınızı kolaylaştıran bulut yazılım çözümleri sayesinde iş yükünüz bir tık kadar hafif olacak. Bu sistemlerden faydalanarak işinize odaklanabilir ve iş geliştirme süreçlerinde iyileştirmeler elde edebilirsiniz.

İş ve enerji kaybını minimize eden bulut yazılım çözümleri ile yenilikçilik, maliyet avantajı, ölçeklendirme ve hız sizden yana olacak. İş süreçleri tasarlamak için ihtiyacınız olan tek seçenek bulut yazılım çözümleri sayesinde hizmeti kullandığınız kadar ödeme yaparsınız. Mobil cihazlarla da uyumlu olan sistemleri kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.