Rent a Car Yazılımı

Rent a Car firmalarına özel araç kiralama yazılımı

Hemen Kullanmaya Başla

Araç kiralama firmalarına özel geliştirilen Rent a Car yazılımı ile dakikalar içierisinde araç kiralama sistemini kullanmaya başlayın.

Puan Sistemi

Araç kiralama sistemi ile kiraladığınız araçtan puan kazanın! Puanlarınız anlaşmalı rent a car firmalarında geçerli olmak üzere indirime dönüşsün.

Araç Takip Entegrasyonu

Anlaşmalı olduğumuz Turuncu Araç Takip Sistemi müşterisi iseniz araçlarınızı Rent a Car Yazılımı üzerinden takip edebilirsiniz.

Kara Liste

Rent a car yazılımı kara liste özelliği ile daha önceden kötüye kullanan müşterileri görebilir ve ona göre tercihinizi yapabilirsiniz.

Rent a Car Yazılımı, Araç kiralama firmalarının satın alma faaliyetlerinden başlayıp, kiralama operasyonları ve servis takipleriyle devam eden, araç satış işlemleriyle süregelen tüm hareketlerini, finansman ve muhasebe modülleri sayesinde birleştirerek tek bir ekrandan online olarak internet üzerinden takip etmesini sağlar.

Rent a Car yazılımınız sayesinde, kredi takibi, maliyet yönetimi, araç bazında karlılık ve durum raporları alınıp, servis bakım entegrasyonu ile araç servis geçmişleri kolayca görüntülenebilmektedir. Bununla birlikte yedek parça ve muhasebe hareket takipleri, anlık durum değerlendirmeleri de kolayca yapılabilir. Sıkça kullanılan kiralama sözleşmelerini online olarak gerekli durumlarda dışarıya aktarımı yapılarak, evrak yönetimi ve arşivleme konusunda zamandan tasarruf edilebilmektedir.

Rent a Car Yazılımı ile teslimat süresi yaklaşan müşterilerinize SMS ve E-Mail ile hatırlatmalar yapabilir, kampanya/duyuru ve cari hesap durumları konusunda ayrıca bilgilendirmeler sunabilirsiniz.

Rent a Car Yazılımı ile eğer web siteniz yoksa ücretsiz olarak sunduğumuz hazır Rent A Car web sayfasına sahip olarak firmanızı internete açabilirsiniz.

Rent a car yazılımına ekleyeceğiniz tüm araçlar ve özellikler otomatik olarak web sayfanıza entegre olmaktadır. Böylelikle tek bir yerden tüm kontrolleri sağlamış olursunuz.

Web sayfanızı ziyaret eden müşterileriniz otomatik olarak rent a car yazılımına eklediğiniz araçların istedikleri tarihlerde müsait olup olmadığını öğrenebilir ve rezervasyon yapabilirler.