Web hosting (aynı zamanda barındırma olarak da adlandırılır), bir ya da daha fazla web sayfasının ilgili tüm materyallerinin (sayfalar, resimler, kodlar, flash dosyalar vs.) barındırılması, yayınlanması ve korunmasını sağlama işine verilen global bir isimdir. Burada asıl önem teşkil eden konu ne kadar büyük alana sahip olup olmadığınız değil, ilgili hosting hizmetinin ne kadar hızlı olup olmadığıdır.

Bir domain name veya türkçe ifade edersek alan adı, firmanıza veya şahsınıza ait olarak herhangi bir alan adı tescil hizmet sağlayıcısından yıllık olarak kiralamış olduğunuz spesifik olan web adresidir. Örneğin bizim alan adımız "www.onemsoft.com" dur.

Satış sözleşmemizde belirttiğimiz gibi ftp ve hosting kontrol panel bilgileri verilmemektedir.

Evet, iade işlemi yapmaktayız. İade işleminde satın almış olduğunuz paketin kullandığınız ay kadar ödediğiniz ücretten düşürülür kalan ücret size iade edilir.

İstediğiniz paketi sistem üzerinden satın alma adımlarını takip ederek sipariş verebilirsiniz. Son adım da ödemenizi kredi kartı ile yapmanız durumunda haber sitenizin kurulumu 3-4 saat içerisinde tamamlanacaktır. Banka havalesi ödeme seçeneğini tercih etmeniz durumunda banka hesap numaralarımıza ödeme yaptıktan sonra telefon yada mail yolu ile bilgi vermeniz ile kurulumunuz gün içinde gerçekleşecektir.

Footer'da firmamıza ait bulunan link kaldırılabilmektedir. Link kaldırma bedeli paketinize ek olarak 100 TL'dir.

Evet, mevcut sitenizin ftp ve veritabanı bilgilerini göndermeniz durumunda içerik taşıma işlemi yapılabilmektedir. Bu hizmeti ücretsiz olarak sağlamaktayız.

Ödemelerinizi Kredi Kartı, Banka Havale / Eft ve Paypal olarak yapabilirsiniz.

Satın aldığınız pakete göre paketlerin yıllık ödemeleri bulunmaktadır. Bu fiyatlara güncelleme, yedekleme, paketin özelliğine göre hosting hizmeti, teknik destek dahildir.

Aldığınız paketi sadece bir adet alan adında kullanabilirsiniz. Birden fazla alımlarda indirim yapılmaktadır. Fiyat bilgisi hakkında lütfen iletişime geçiniz.

Evet, isteğiniz doğrultusunda mevcut lisansınız iptal edilerek 10-15 dakika içinde yeni bir alan adına aktarılabilir.

Tabi alabilirsiniz ama bu durumda kurulum yapıp teslim ettikten sonra hiç bir sorumluluk alamamaktayız. Paket fiyatında herhangi bir indirim söz konusu değildir.

Evet paket değişikliği işlemlerini sadece aradaki ücret farklarını ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz. Hiç bir veri kaybı yaşamazsınız.